Archiv pro rubriku: Nezařazené

Výsledky a řešení podzimního matematického testu 2023

Podívejte se na orientační výsledky a detailní postup řešení didaktického testu z matematiky, který se objevil u podzimního termínu státní maturity 2023. Výsledky a řešení pro vás již tradičně vypracoval Nový Amos. Prohlédněte si je a porovnejte si výsledky s těmi vlastními, abyste zjistili, jak se vám dařilo nelehké úlohy vyřešit. Všem maturantům přeje mnoho úspěchů NovýAmos.cz. Výsledky a řešení také skvěle poslouží při učení se na další termíny státní maturity z matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a detailní postup didaktického testu z matematiky+ 2023

Podívejte se na orientační výsledky a detailní řešení didaktického testu z matematiky+, který se objevil u státní maturity 2023. Výsledky pro vás jako každý rok vypracoval Nový Amos. Prohlédněte si je a spolu s přáteli si je porovnejte se svými odpověďmi a zjistěte, jak jste si v letošním maturitním testu z matematiky+ vedli. Výsledky a řešení testu rovněž skvěle poslouží všem budoucím maturantům v rámci přípravy právě na ten na jejich ostrý termín testu z matematiky+. Nový Amos přeje všem maturantům mnoho úspěchů.

Celý příspěvek

Výsledky a řešení podzimního matematického testu 2016

didakticky-test-2016-podzim-matematika-300x300Podívejte se na klíč správných odpovědí všech maturitních příkladů z ostrého podzimního didaktického testu z matematiky 2016. Zkontrolujte si, jak jste u maturitního testu 2016 zabodovali a zda jste došli ke správným matematickým výsledkům. Řešené postupy všech maturitních úloh z podzimu maturity 2016 poslouží i studentům připravujícím se na maturitní termíny v následujících letech maturitních ročníků. Šiřte vzorová vypracování a sdílejte je se svými přáteli a spolužáky k užitku všech. Dobrá znalost matematiky se Vám neztratí u maturity, ani v životě. Celý příspěvek