Archiv pro rubriku: Řešení

Vzorová řešení maturitních didaktických testů státní maturity z matematiky včetně postupu a výsledků. Projděte si vyřešené příklady včetně podrobného řešení každého testu z matematiky předchozích státních maturit.

Výsledky a řešení podzimního matematického testu 2023

Podívejte se na orientační výsledky a detailní postup řešení didaktického testu z matematiky, který se objevil u podzimního termínu státní maturity 2023. Výsledky a řešení pro vás již tradičně vypracoval Nový Amos. Prohlédněte si je a porovnejte si výsledky s těmi vlastními, abyste zjistili, jak se vám dařilo nelehké úlohy vyřešit. Všem maturantům přeje mnoho úspěchů NovýAmos.cz. Výsledky a řešení také skvěle poslouží při učení se na další termíny státní maturity z matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a detailní postup didaktického testu z matematiky+ 2023

Podívejte se na orientační výsledky a detailní řešení didaktického testu z matematiky+, který se objevil u státní maturity 2023. Výsledky pro vás jako každý rok vypracoval Nový Amos. Prohlédněte si je a spolu s přáteli si je porovnejte se svými odpověďmi a zjistěte, jak jste si v letošním maturitním testu z matematiky+ vedli. Výsledky a řešení testu rovněž skvěle poslouží všem budoucím maturantům v rámci přípravy právě na ten na jejich ostrý termín testu z matematiky+. Nový Amos přeje všem maturantům mnoho úspěchů.

Celý příspěvek

Výsledky a řešení jarního matematického testu 2023

Jak vypadal maturitní didaktický test z matematiky 2023? Podívejte se na orientační výsledky společně s  detailním postupem řešení didaktického testu, který se objevil u jarního termínu státní maturity 2023. Výsledky a řešení pro vás vypracoval Nový Amos. Prohlédněte si je a porovnejte si výsledky s těmi vlastními, abyste zjistili, jak se vám dařilo úlohy vyřešit. Všem maturantům přeje mnoho úspěchů NovýAmos.cz. Výsledky a řešení také skvěle poslouží při učení se na další termíny státní maturity z matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a řešení podzimního matematického testu 2022

Podívejte se na orientační výsledky a detailní postup řešení didaktického testu z matematiky, který se objevil u podzimního termínu státní maturity 2022. Výsledky a řešení pro vás již tradičně vypracoval Nový Amos. Prohlédněte si je a porovnejte si výsledky s těmi vlastními, abyste zjistili, jak se vám dařilo nelehké úlohy vyřešit. Všem maturantům přeje mnoho úspěchů NovýAmos.cz. Výsledky a řešení také skvěle poslouží při učení se na další termíny státní maturity z matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a detailní postup didaktického testu z matematiky+ 2022

Podívejte se na orientační výsledky a detailní řešení didaktického testu z matematiky+, který se objevil u státní maturity 2022. Výsledky pro vás jako každý rok vypracoval Nový Amos. Prohlédněte si je a spolu s přáteli si je porovnejte se svými odpověďmi a zjistěte, jak jste si v letošním maturitním testu z matematiky+ vedli. Výsledky a řešení testu rovněž skvěle poslouží všem budoucím maturantům v rámci přípravy právě na ten na jejich ostrý termín testu z matematiky+. Nový Amos přeje všem maturantům mnoho úspěchů.

Celý příspěvek

Výsledky a řešení jarního matematického testu 2022

Podívejte se na orientační výsledky společně s  detailním postupem řešení didaktického testu z matematiky, který se objevil u jarního termínu státní maturity 2022. Výsledky a řešení pro vás již tradičně vypracoval Nový Amos. Prohlédněte si je a porovnejte si výsledky s těmi vlastními, abyste zjistili, jak se vám dařilo nelehké úlohy vyřešit. Všem maturantům přeje mnoho úspěchů NovýAmos.cz. Výsledky a řešení také skvěle poslouží při učení se na další termíny státní maturity z matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a řešení podzimního matematického testu 2021

Podívejte se na orientační výsledky včetně detailního postupu řešení didaktického testu z matematiky, který se objevil u podzimního termínu státní maturity 2021. Výsledky a řešení pro vás již tradičně vypracoval Nový Amos. Prohlédněte si je a porovnejte si výsledky s těmi vlastními, abyste zjistili, jak se vám dařilo nelehké úlohy vyřešit. Všem maturantům přeje mnoho úspěchů NovýAmos.cz. Výsledky a řešení také skvěle poslouží při učení se na další termíny státní maturity z matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a řešení matematického testu 2021 - mimořádný termín

Podívejte se na orientační výsledky včetně detailního postupu řešení didaktického testu z matematiky, který se objevil u mimořádného termínu státní maturity 2021. Výsledky a řešení pro vás již tradičně vypracoval Nový Amos. Prohlédněte si je a porovnejte si výsledky s těmi vlastními, abyste zjistili, jak se vám dařilo nelehké úlohy vyřešit. Všem maturantům přeje mnoho úspěchů NovýAmos.cz. Výsledky a řešení také skvěle poslouží při učení se na další termíny státní maturity z matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a detailní postup didaktického testu z matematiky+ 2021

Podívejte se na orientační výsledky a detailní řešení didaktického testu z matematiky+, který se objevil u státní maturity 2021. Výsledky pro vás jako každý rok vypracoval Nový Amos. Prohlédněte si je a spolu s přáteli si je porovnejte se svými odpověďmi a zjistěte, jak jste si v letošním maturitním testu z matematiky+ vedli. Výsledky a řešení testu rovněž skvěle poslouží všem budoucím maturantům v rámci přípravy právě na ten na jejich ostrý termín testu z matematiky+. Nový Amos přeje všem maturantům mnoho úspěchů.

Celý příspěvek

Výsledky a řešení jarního matematického testu 2021

Podívejte se na orientační výsledky včetně detailního postupu řešení didaktického testu z matematiky, který se objevil u jarního termínu státní maturity 2021. Výsledky a řešení pro vás již tradičně vypracoval Nový Amos. Prohlédněte si je a porovnejte si výsledky s těmi vlastními, abyste zjistili, jak se vám dařilo nelehké úlohy vyřešit. Všem maturantům přeje mnoho úspěchů NovýAmos.cz. Výsledky a řešení také skvěle poslouží při učení se na další termíny státní maturity z matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a řešení podzimního matematického testu 2020

Na této stránce naleznete orientační výsledky včetně detailního postupu řešení didaktického testu z matematiky, který se objevil u podzimního termínu státní maturity 2020. Podívejte se na ně a porovnejte si výsledky s vašimi vlastními. Zjistíte tak, jak se vám dařilo nelehké úlohy vyřešit. Všem maturantům přeje mnoho úspěchů NovýAmos.cz, který pro vás výsledky a řešení každý rok každý maturitní termín připravuje. Výsledky a řešení také skvěle poslouží při učení se na další termíny státní maturity z matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a detailní postup didaktického testu z matematiky+ 2020

Podívejte se na výsledky a detailní řešení didaktického testu z matematiky+, který se objevil u státní maturity 2020. Výsledky pro vás již tradičně vypracoval Nový Amos. Prohlédněte si je a spolu s přáteli si je porovnejte se svými odpověďmi a zjistěte, jak se vám v letošním maturitním testu z matematiky+ dařilo nejednoduché úlohy vyřešit. Výsledky a řešení testu rovněž skvěle poslouží všem budoucím maturantům v rámci přípravy právě na ten na jejich ostrý termín testu z matematiky+. Nový Amos přeje všem maturantům mnoho úspěchů.

Celý příspěvek

Výsledky a řešení jarního matematického testu 2020

Podívejte se na orientační výsledky včetně detailního postupu řešení didaktického testu z matematiky, který se objevil u jarního termínu státní maturity 2020. Prohlédněte si je a porovnejte si výsledky s těmi vlastními, abyste zjistili, jak se vám dařilo nelehké úlohy vyřešit. Všem maturantům přeje mnoho úspěchů NovýAmos.cz, který pro vás výsledky a řešení každý rok každý maturitní termín připravuje. Výsledky a řešení také skvěle poslouží při učení se na další termíny státní maturity z matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a řešení podzimního matematického testu 2019

Pro všechny maturující z matematiky jsou tu orientační výsledky a detailní postup řešení (po oficiálním zveřejnění výsledků) podzimního didaktického testu z matematiky 2019. Projděte si je a porovnejte s vašimi vlastními výsledky, abyste zjistili, jak jste si u podzimního termínu maturity z matematiky vedli. Nový Amos přeje všem maturantům mnoho úspěchů.  Výsledky a řešení jsou také vhodné pro učení se na další termíny státní maturity z matematiky. Čím více si jich vypočítáte, tím větší šance na úspěch u maturity z matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a řešení jarního matematického testu 2019

Orientační výsledky a detailní postup řešení didaktického testu z matematiky u státní maturity 2019 v jarním termínu pro všechny maturující z matematiky jsou zde.  Prohlédněte si je a porovnejte si výsledky s těmi vlastními, abyste zjistili, jak se vám dařilo nelehké úlohy vyřešit. Všem maturantům přeje mnoho úspěchů NovýAmos.cz, který pro vás výsledky a řešení každý rok každý maturitní termín připravuje. Výsledky a řešení také skvěle poslouží při učení se na další termíny státní maturity z matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a řešení podzimního matematického testu 2018

Orientační výsledky a detailní postup řešení (po oficiálním zveřejnění výsledků) didaktického testu z matematiky u státní maturity 2018 v podzimním termínu pro všechny napjaté maturující z matematiky jsou zde.  Projděte si je spolu s přáteli maturanty a porovnejte si výsledky s těmi vlastními, abyste zjistili, jak jste u podzimního termínu maturity z matematiky dopadli. Všem maturantům přeje mnoho úspěchů NovýAmos.cz, který pro vás výsledky a řešení každý maturitní termín připravuje. Výsledky a řešení je také vhodné pro učení se na další termíny státní maturity z matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a řešení jarního matematického testu 2018

Výsledky a detailní řešení didaktického testu z matematiky u státní maturity 2018 pro všechny napjaté maturující z matematiky jsou zde. Prohlédněte si je a spolu s přáteli si je porovnejte se svými odpověďmi a zjistěte, jak se vám v letošním maturitním testu z matematiky dařilo nejednoduché úlohy vyřešit. Výsledky a řešení testu rovněž skvěle poslouží všem maturantům k přípravu na zkoušku dospělosti z matematiky v dalších ročnících maturit. Nový Amos přeje všem maturantům mnoho úspěchů, držíme palce, ať se všem didaktický test z matematiky 2018 podaří.
Celý příspěvek

Výsledky a řešení podzimního matematického testu 2017

Nový Amos vám přináší detailní řešení a postupy didaktického testu z matematiky psaného na podzim roku 2017. Prohlédněte si, jakým způsobem lze dojít k výsledku daných úloh maturitního matematického testu, a porovnejte je s řešeními vašich přátel. Řešení a výsledky mohou také využít maturanti připravující se na svůj vlastní termín maturity z matematiky a trénovat tak s Novým Amosem nanečisto. V letošním testu se objevila témata jako například algebra, rovnice, analytická geometrie, funkce, nerovnice či stereometrie a mnoho dalších oborů matematiky.
Celý příspěvek

Výsledky a řešení jarního matematického testu 2017

Podívejte se na klíč správných odpovědí všech maturitních příkladů z ostrého jarního didaktického testu z matematiky 2017. Zkontrolujte si, jak jste u maturitního testu 2017 zabodovali a zda jste došli ke správným matematickým výsledkům. Řešené postupy všech maturitních úloh z podzimu maturity 2017 poslouží i studentům připravujícím se na maturitní termíny v následujících letech maturitních ročníků. Šiřte vzorová vypracování a sdílejte je se svými přáteli a spolužáky k užitku všech. Dobrá znalost matematiky se vám neztratí u maturity, ani v životě. Celý příspěvek

Výsledky a řešení jarního matematického testu 2016

Podívejte se didakticky-test-matematika-reseni-2016-jarona postupy a detailní řešení správných odpovědí všech maturitních příkladů z ostrého jarního didaktického testu z matematiky 2016. Zkontrolujte si, jak jste u maturitního testu 2016 zabodovali a zda jste došli ke správným matematickým výsledkům. Řešené postupy všech maturitních úloh z jara maturity 2016 poslouží i studentům připravujícím se na maturitní termíny v následujících letech maturitních ročníků. Šiřte vzorová vypracování a sdílejte je se svými přáteli a spolužáky k užitku všech. Dobrá znalost matematiky se Vám neztratí u maturity, ani v životě. Celý příspěvek

Výsledky a řešení podzimního matematického testu 2015

didakticky-test-matematika-reseni-2015-podzimPodívejte se na postupy a detailní řešení správných odpovědí všech maturitních příkladů z ostrého podzimního didaktického testu z matematiky 2015. Zkontrolujte si, jak jste u maturitního testu 2015 zabodovali a zda jste došli ke správným matematickým výsledkům. Řešené postupy všech maturitních úloh z podzimu maturity 2015 poslouží i studentům připravujícím se na maturitní termíny v následujících letech maturitních ročníků. Šiřte vzorová vypracování a sdílejte je se svými přáteli a spolužáky k užitku všech. Dobrá znalost matematiky se Vám neztratí u maturity, Celý příspěvek

Výsledky a řešení jarního matematického testu 2015

didakticky-test-matematika-reseni-2015-jaroPodívejte se na postupy a detailní řešení správných odpovědí všech maturitních příkladů z ostrého jarního didaktického testu z matematiky 2015. Zkontrolujte si, jak jste u maturitního testu 2015 zabodovali a zda jste došli ke správným matematickým výsledkům. Řešené postupy všech maturitních úloh z jara maturity 2015 poslouží i studentům připravujícím se na maturitní termíny v následujících letech maturitních ročníků. Šiřte vzorová vypracování a sdílejte je se svými přáteli a spolužáky k užitku všech. Dobrá znalost matematiky se Vám neztratí u maturity, ani v životě. Celý příspěvek

Výsledky a řešení ilustračního matematického testu 2015

didakticky-test-matematika-reseni-2015-ilustracniPodívejte se na řešení a postup všech maturitních příkladů z ilustračního didaktického testu z matematiky 2015. Všechna zadání a řešení dobře poslouží všem maturantům připravujícím se na svou zkoušku dospělosti z matematiky. Projdete-li si ilustrační příklady a jejich řešení a postup, budete lépe vědět, na co se připravit a co od maturitního testu očekávat. V ilustračním zadání z matiky 2015 se objevila matematická témata jako např. polsloupnost, planimetrie, stereometrie, rovnice a nerovnice, funkce a jiná témata na maturitní úrovni. Celý příspěvek

Výsledky a řešení podzimního matematického testu 2014

didakticky-test-matematika-reseni-2014-podzimS přípravou na maturitu z matematiky pomůžou detailně vypracovaná řešení a postupy ke všem úlohám z didaktického testu z matematiky z podzimního termínu 2014. Prohlédněte si cestu k výsledkům z maturitních úloh z oborů jako je posloupnost, kombinatorika, číselné obory, algebra, funkce, goniometrie a další. Čím více didaktických testů z minulých let si maturant vyzkouší, tím lépe bude vědět, na jaké typy úloh se připravit, kde má ještě slabá místa a kde zabrat. Mnoho úspěchů u maturity z matematiky a pohodovou přípravu. Celý příspěvek

Výsledky a řešení jarního matematického testu 2014

didakticky-test-matematika-reseni-2014-jaroVyřešené postupy a detailní řešení všech úloh z didaktického testu z matematiky k maturitě v roce 2014 v jarním maturitním termínu dobře poslouží všem maturujícím z matematiky pro bezplatnou přípravu na svou ostrou státní maturitu z matiky. Jako inspirace poslouží vyřešené příklady z v tomto testu objevujících se maturitních oborů jako je statistika, stereometrie, planimetrie, číselné obory, algebraické výrazy, kombinatorika, posloupnosti a další obory z matematiky na maturití úrovni. Celý příspěvek